BUDAÖRS - Lakástextil Értékesítő

Jelentkezési határidő: 2017.06.01.

Budaörsi áruházunk LAKÁSTEXTIL osztályára ÉRTÉKESÍTŐ munkatársakat keresünk

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, szőnyeg PVC-padló, függöny és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek piacán. Cégünk egyedi kollekciót, folyamatosan megújuló árukészletet és szakértelmet kínál vásárlóinak. Áruházunk lakástextil osztályának további dinamikus fejlesztéséhez olyan új kollégákat keresünk, akik elsősorban a pozitív személyes kompetenciáival, valamit a nálunk megszerzett tudással képesek a vevői igényeket kiemelkedően kiszolgálni.

Feladat:

  • egyedi kollekciós termékek (függönyök, textíliák) értékesítése

  • vevői igényfelmérés, szakmai tájékoztatás nyújtás a termékekkel kapcsolatban

  • udvarias, professzionális kiszolgálás

Elvárás:

  • értékesítői tapasztalat

  • lakástextil témakörében való jártasság

  • megbízhatóság

  • jó kommunikációs készség

  • nyitottság, barátságos megjelenés

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzések (cégen belüli oktatások)

  • versenyképes bérezés (bruttó 200.000-250.000 Ft)

  • bejelentett munkaviszony

  • cafetéria

  • hosszú távú munkalehetőség

  • kiváló munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek

  • tapéta témakörének ismerete

  • lakberendezés iránti érdeklődés, affinitás

Fényképes önéletrajzokat a megpályázott pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várunk: karrier@diego.hu

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!