Diego
Bevásárlólista

MISKOLC - Varrónő - Lakástextil értékesítő

Jelentkezési határidő: 2017.04.28.
Miskolci áruházunk LAKÁSTEXTIL osztályára VARRÓNŐ - LAKÁSTEXTIL ÉRTÉKESÍTŐ munkatársakat keresünk

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, szőnyeg PVC-padló, függöny és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek piacán. Cégünk egyedi kollekciót, folyamatosan megújuló árukészletet és szakértelmet kínál vásárlóinak. Áruházunk lakástextil osztályának további dinamikus fejlesztéséhez olyan új kollégákat keresünk, akik elsősorban a pozitív személyes kompetenciáival, valamit a nálunk megszerzett tudással képesek a vevői igényeket kiemelkedően kiszolgálni.

Feladat:

  • egyedi kollekciós termékek (függönyök, textíliák) varrása a megrendelések szerint

Elvárás:

  • varrónői végzettség vagy magabiztos varrási tapasztalat

  • pontos, precíz munkavégzés

  • megbízhatóság

  • értékesítői tapasztalat

  • lakástextil témakörében való jártasság

  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzések (cégen belüli oktatások)
  • versenyképes bérezés
  • bejelentett munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiváló munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek

  • eladói tapasztalat

  • lakberendezés iránti érdeklődés, affinitás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzod, valamint motivációs leveled a gregtop.tibor@gmail.com e-mail címre.

Oldal ajánlása e-mailben
Ajánlja ezt a tartalmat családtagjának, munkatársának, barátjának, ismerősének.
Töltse ki az űrlapot, majd nyomja meg az e-mail küldése gombot!

Feladó
Név:
Címzett
Név:
Tárgy
Üzenet
A megadott személyes adatokat (e-mail cím, név) csak ezen cikk továbbítása során használjuk fel és semmilyen formában nem őrizzük meg.