BUDAÖRS - Raktáros-árufeltöltő

Jelentkezési határidő: 2017.08.20.
Budaörsi áruházunkba kollégákat keresünk

A DIEGO kft. kereskedelmi hálózata meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, szőnyeg PVC-padló, függöny és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek piacán. Cégünk egyedi kollekciót, folyamatosan megújuló árukészletet és szakértelmet kínál vásárlóinak. Áruházunk dinamikus fejlesztéséhez új kollégákat keresünk.

 Feladat:

  • beérkező áruk kicsomagolása, megfelelő rend szerinti kihelyezése az eladótérbe

  • vásárlói termékek összekészítése a számla alapján

  • árukiadás

  • raktározási feladatok ellátása

  • áruház rend fenntartása

  • aktív részvétel az áruház átrendezése során

Elvárás:

  • megbízható, korrekt munkavégzés

  • terhelhetőség, jó fizikum

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés (bruttó 162.000-200.000 Ft)

  • bejelentett munkaviszony

  • cafetéria

  • hosszú távú munkalehetőség

  • kiváló munkakörnyezet,

Előnyt jelent:

  • targoncavezetői jogosítvány

  • eladói tapasztalat

 A jelentkezéseket a karrier@diego.hu e-mail címre várjuk.

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!