Diego
Bevásárlólista

ÁRUHÁZNYITÓ CSAPAT

Jelentkezési határidő: 2017.04.28.
Legyél Te is Áruháznyitó Csapatunk tagja!!!

A Diego Kft. az elmúlt években Magyarországon kívül Romániában, Szlovákiában is terjeszkedik és folyamatosan újabb és újabb áruházak nyílnak mind a három országban.

A Diego Kft. áruházláncának jövőbeni nagymértékű növekedése szükségessé teszi új kollégák felvételét áruház nyitó csapatába.

Olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik vállalják az új kihívásokat, az utazást, agilisak és szeretnek egy jó csapatban dolgozni!

Feladatai:

  • Áruháznyitási munkálatokban való részvétel (az egyes feladatok fizikai munkát is igényelnek)

  • Arculatkialakítás

  • Személyzeti betanításban való segítségnyújtás

  • Esetenként több napos külföldi munkavégzés (Románia, Szlovákia)

  • A magyarországi munkavégzés helye a budaörsi Diego áruház

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség

  • Budapesti, vagy Budapest környéki lakhely

  • előnyt jelent a román, szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Szakmai továbbképzés

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • fiatal, dinamikus csapat

Fényképes önéletrajzokat a pozíció megnevezésével az alábbi címre várjuk:

DIEGO Kft., 2372 Dabas, Beton u. 26.

e-mail: karrier@diego.hu

Oldal ajánlása e-mailben
Ajánlja ezt a tartalmat családtagjának, munkatársának, barátjának, ismerősének.
Töltse ki az űrlapot, majd nyomja meg az e-mail küldése gombot!

Feladó
Név:
Címzett
Név:
Tárgy
Üzenet
A megadott személyes adatokat (e-mail cím, név) csak ezen cikk továbbítása során használjuk fel és semmilyen formában nem őrizzük meg.