Diego
Bevásárlólista

DIVÍZIÓVEZETŐ (függöny)

Jelentkezési határidő: 2017.02.28.
Dabason működő logisztikai központunkban a kereskedelmi igazgató irányítása alatt működő lakástextil (függöny) terület irányítására kollégát keresünk.

Legfőbb feladatai:

  • kereskedelmi folyamatok irányítása
  • beszerzési tárgyalások lebonyolítása

  • megfelelő készletszint biztosítása

  • árkalkulációk készítése

  • függöny vágóüzem felügyelete

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat

  • Axapta program ismerete

Munkavégzés helye:

  • Dabas

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségre várunk:

karrier@diego.hu

Oldal ajánlása e-mailben
Ajánlja ezt a tartalmat családtagjának, munkatársának, barátjának, ismerősének.
Töltse ki az űrlapot, majd nyomja meg az e-mail küldése gombot!

Feladó
Név:
Címzett
Név:
Tárgy
Üzenet
A megadott személyes adatokat (e-mail cím, név) csak ezen cikk továbbítása során használjuk fel és semmilyen formában nem őrizzük meg.