Diego
Bevásárlólista

GRAPHIC DESIGNER

Jelentkezési határidő: 2017.04.28.
A DIEGO egy dinamikusan fejlődő, folyamatosan megújuló nemzetközi franchise kereskedelmi hálózat, mely Magyarország mellett Romániában és Szlovákiában is képviseli magát. A lakberendezési szektorban meghatározó szerepet betöltő burkolati és lakástextil termékeket forgalmazó cégünk dabasi központjába kollégát keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

FŐBB FELADATOK:

  • Kreatív koncepció kidolgozásában részvétel közösen a stratégával, szövegírókkal.

  • Koncepciók vizuális megtervezése, megvalósítása.

  • online és offline anyagok grafkai tervezési feladatok ellátása.

  • Nyomdai anyagok (havi szórólap, szezonális katalógus) előkészítése, leadása.

  • Munka típusok: teljes kampányok, vizuális koncepciók, POS anyagok, csomagolás, sajtóhirdetések, outdoor anyagok, image layoutok, online anyagok.

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Adobe Creative csomag ismerete (InDesign, Photoshop, Illustrator) magas szintű ismerete.

  • Tapasztalat online felületeken (hírlevél, CMS).

  • Nyomdai leadásokban szerzett tapasztalat.

  • Stratégiai szemlélet és gondolkodás, heti státusz/feladatok összeállítása.

  • Innovatív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Lakberendezési affinitás, érdeklődés

  • HTML ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljes munkaidő

  • Cafeteria

  • Fiatalos csapat, fejlődési lehetőség

  • Jó hangulatú légkör, változatos feladatok

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Min. 1-3 év tapasztalat grafikusként.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Marketing, Média, PR

  • Grafikus, Képszerkesztő

  • Online marketing

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

2372 Dabas, Beton u. 26.

Fényképes önéletrajzokat a bérigény és a pozíció megjelölésével az alábbi címekre várunk:

DIEGO Kft., 2372 Dabas, Beton u. 26.

e-mail: karrier@diego.hu

Oldal ajánlása e-mailben
Ajánlja ezt a tartalmat családtagjának, munkatársának, barátjának, ismerősének.
Töltse ki az űrlapot, majd nyomja meg az e-mail küldése gombot!

Feladó
Név:
Címzett
Név:
Tárgy
Üzenet
A megadott személyes adatokat (e-mail cím, név) csak ezen cikk továbbítása során használjuk fel és semmilyen formában nem őrizzük meg.