ONLINE MARKETING MANAGER

Jelentkezési határidő: 2017.05.15.
A DIEGO egy dinamikusan fejlődő, folyamatosan megújuló nemzetközi franchise kereskedelmi hálózat, mely 3 országban képviselteti magát: Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 150 áruházzal. A lakberendezési szektorban piacvezető szerepet betöltő burkolati és lakástextil termékeket forgalmazó cégünk dabasi központjába kollégát keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

FŐBB FELADATOK:
- Marketing tervek kivitelezése
- Külső marketing partnerekkel való kapcsolattartás
- Webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomonkövetése, frissítése, hírlevelek szerkesztése, statisztikák és prezentációk előkészítése
- Online reklámkampányok megtervezése, kivitelezése
- A kreatív, marketing és értékesítési részlegekkel való kapcsolattartás

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Magasszintű proaktivitás és online marketing affinitás
- Innovatív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás
- 1-3 éves szakmai tapasztalat – online marketing területen
- Franchise partnerekkel való kapcsolattartás és online marketing tanácsadás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint, Gmail, stb.)
- Felhasználói szintű ismeret marketing szoftverekben (Google Analytics, CMS, hírlevél szoftver, Google Adwords, Facebook Ads…)
- Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség

ELŐNY:
- Lakberendezési affinitás, érdeklődés
- Webshopban szerzett tapasztalat
- A cégek és a fogyasztók felé irányuló marketing kommunikációs tapasztalat
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:
- Versenyképes jövedelem, ösztönző programok
- Fiatalos csapat, hosszútávú munkalehetőség
- Folyamatos fejlődési lehetőség (haladó marketing továbbképzések)
- Online fejlesztésekben aktív közreműködés

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
- 1-3 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Dabas

karrier@diego.hu

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!