Diego
Bevásárlólista

SZÁMVITELI CSOPORTVEZETŐ

Jelentkezési határidő: 2017.01.31.
Dabasi logisztikai központunkba Számviteli csoportvezető kollégát keresünk.

Főbb feladatok:

•    Számviteli csoport (3 fő) munkájának koordinálása, szakmai támogatása a gazdasági vezető irányítása alatt
•    Egységes szakmai elvek, folyamatok meghatározása és biztosítása
•    A cég teljes körű könyvelésének koordinálása, naprakész főkönyvi és analitikus könyvelés biztosítása
•    Havi, negyedéves és éves zárások koordinálása
•    Adóbevallások, jelentések, KSH adatszolgáltatások elkészítése
•    Éves beszámoló elkészítésében való aktív részvétel
•    Tárgyi eszközök aktiválás, értékcsökkenés számítása
•    Bérfeladás ellenőrzése, könyvelése
•    Főkönyvi egyeztetések elvégzése
•    Jogszabályi követelményeknek való megfelelés biztosítása
•    Kapcsolattartás a társosztályokkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

•    Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
•    Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
•    Professzionális szintű számítógépes ismeret (különösen Excel)
•    Naprakész számviteli, adózási ismeretek
•    Üzleti szemlélet, analitikus, komplex gondolkodásmód
•    Szakmai önállóság, szakma iránti elkötelezettség
•    Megbízható, pontos, felelősségteljes munkavégzés
•    Hosszú távú, stratégiai gondolkodás
•    Proaktivitás, innovatív személyiség
•    Terhelhetőség, rugalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

•    Adótanácsadói végzettség
•    MS AX rendszerben szerzett releváns gyakorlat
•    Vezetői munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
•    Kereskedelmi cégnél szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

•    Hosszú távú biztos háttér, egy dinamikusan növekvő cégnél
•    Versenyképes jövedelem
•    Fiatalos csapat
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Kihívásokkal teli, felelősségteljes, változatos munkakör

A fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk:
DIEGO Kft. 2372 Dabas, Beton út 26.
e-mail: karrier@diego.hu

Oldal ajánlása e-mailben
Ajánlja ezt a tartalmat családtagjának, munkatársának, barátjának, ismerősének.
Töltse ki az űrlapot, majd nyomja meg az e-mail küldése gombot!

Feladó
Név:
Címzett
Név:
Tárgy
Üzenet
A megadott személyes adatokat (e-mail cím, név) csak ezen cikk továbbítása során használjuk fel és semmilyen formában nem őrizzük meg.