OFFICE MANAGER

Jelentkezési határidő: 2017.04.28.
A DIEGO egy dinamikusan fejlődő, folyamatosan megújuló nemzetközi franchise kereskedelmi hálózat, mely 3 országban képviselteti magát: Magyarországon, Romániában és Szlovákiában, közel 150 áruházzal. A lakberendezési szektorban meghatározó szerepet betöltő burkolati és lakástextil termékeket forgalmazó cégünk dabasi központjába kollégát keresünk Titkárságvezetői pozíció betöltésére:

Főbb feladatok:

  • Az ügyvezetés operatív munkájának segítése;

  • Titkárság munkatársainak irányítása;

  • HR feladatok ellátása

  • Biztosítások (autó, vagyon, utas) kötése, kezelése;

  • Céges telefonokkal kapcsolatos ügyek;

Elvárásaink:

  • HR munkaköri tapasztalat;

  • Megbízható MS Office ismeret;

  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • HR képzettség

  • Angol nyelvtudás

Fényképes önéletrajzokat a bérigény és a pozíció megjelölésével az alábbi címekre várunk:

DIEGO Kft., 2372 Dabas, Beton u. 26.

e-mail: karrier@diego.hu

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!