BUDAÖRS-Oktatási asszisztens

Jelentkezési határidő: 2018.02.18.
Budaörsi Academy csapatunkba Oktatási asszisztenst keresünk

Ha szívesen adod át ismereteidet másoknak, foglalkozol tananyag fejlesztéssel, precízen adminisztrálsz, akkor jelentkezz a DIEGO Academy csapatához.

Ezekben a feladatokban számítunk a segítségedre:
• oktatásokhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
• oktatási anyagok előkészítése, frissítése
• gyakorlati oktatások megtartása (betanulási idő után)
• oktatási vezető munkájának támogatása

A feladatok ellátásához az alábbiakra van szükséged:
• precizitás, rugalmasság, felelősségtudat
• jó kommunikációs képesség, nyitott személyiség
• tanulás iránti elkötelezettség

Az alábbi tapasztalatok előnyt jelentenek majd a munkádban:
• oktatási területen szerzett tapasztalat
• értékesítésben szerzett tapasztalat

Amiben számíthatsz ránk:
• bejelentett munkaviszony, versenyképes bérek
• forgalom utáni jutalék
• cafetéria
• stabil, megbízható háttér, barátságos munkakörnyezet
• szakmai továbbképzések, oktatás

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat a karrier@diego.hu e-mail címre.

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!