BUDAÖRS - Pénztáros

Jelentkezési határidő: 2019.04.30.
Budaörsi áruházunkba Pénztáros kolléganőt keresünk

A DIEGO kft. a régió legnagyobb magyar tulajdonú franchise bolthálózata, amely Magyarországon, Szlovákiában és Romániában közel 150 bolttal büszkélkedhet. Cégünk piacvezető szerepet tölt be a laminált padló, padlószőnyeg, darabszőnyeg, tapéta és függöny értékesítés területén. A rohamos fejlődés, bővülés miatt keresünk

PÉNZTÁROS

kollégákat budaörsi üzletünkbe.

Csatlakozz a DIEGO budaörsi áruházának lendületes, fiatalos csapatához!

Akár 6 órás kollégák jelentkezését is várjuk!

 Ezekben a feladatokban számítunk a segítségedre:

  • Pénztár kezelés
  • Számlák készítése
  • Közreműködés árazásban, leltárazásban

 A feladatok ellátásához az alábbiakra van szükséged:

  • agilis, dinamikus munkavégzés
  • vevőközpontúság, jó kommunikáció
  • megbízhatóság, önállóság, pontosság, felelősségtudat

 Az alábbi tapasztalatok előnyt jelentenek majd a munkádban:

  • Pénztárgép ismerete
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Axapta rendszer ismerete

 Amiben számíthatsz ránk:

  • versenyképes, bejelentett bérezés (akár bruttó 230.000 Ft+cafetéria)
  • stabil, megbízható háttér,
  • barátságos munkakörnyezet
  • betanító oktatás, szakmai továbbképzések,

A 06/20-549-22-47 telefonszámon vagy az ambrusb@diego.hu e-mail címen, „Pénztáros” tárggyal.

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!