BUDAÖRS - Raktáros

Jelentkezési határidő: 2019.03.31.
Budaörsi áruházunkba raktáros kollégákat keresünk

A DIEGO kft. kereskedelmi hálózata meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, szőnyeg PVC-padló, függöny és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek piacán. Cégünk egyedi kollekciót, folyamatosan megújuló árukészletet és szakértelmet kínál vásárlóinak. Áruházunk dinamikus fejlesztéséhez új kollégákat keresünk.

Szeretnél egy lendületes, fiatal csapat részese lenni, ahol jó hangulatban telik a munka?

Csatlakozz a DIEGO budaörsi csapatához, ahol RAKTÁROS pozícióra keresünk munkatársat!

Ezekben a feladatokban számítunk a segítségedre:

  • Beérkező áruk mennyiségi és minőségi átvétele, betárolása
  • Vevőktől érkező megrendelések összekészítése
  • Raktári rend fenntartása
  • Árukiadás
  • Leltározás

 Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság, felelősségtudat

 Előny:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Raktári munkában szerzett gyakorlat

    Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, heti 40 órás bejelentett munkahely
  • Munkavégzés helyszíne: 2040 Budaörs, Károly király u. 145. (budaörsi Tesco/Lidl mellett)
  • Bérezés: bruttó 250.000 forint + cafeteria

A  06/20-549-22-47 telefonszámon vagy az ambrusb@diego.hu e-mail címen, „Raktáros” tárggyal.

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!