HAJDÚSZOBOSZLÓ - Értékesítő

Jelentkezési határidő: 2020.02.29.
Hajdúszoboszlói áruházunkba Értékesítő kollégát keresünk 4 órában

A DIEGO Kft. a régió legnagyobb magyar tulajdonú franchise bolthálózata, amely Magyarországon, Szlovákiában és Romániában közel 150 bolttal büszkélkedhet. Cégünk piacvezető szerepet tölt be a laminált padló, padlószőnyeg, darabszőnyeg, tapéta és függöny értékesítés területén.

A folyamatos fejlődés, bővülés miatt keresünk ÉRTÉKESÍTŐ kollégákat hajdúszoboszlói üzletünkbe 4 órában.

Ha szívesen dolgozol értékesítőként, szeretsz a vásárlókkal kommunikálni, szívesen adsz szakmai tanácsot, termékajánlást számukra, csatlakozz a DIEGO hajdúszoboszlói áruházának lendületes, fiatalos csapatához! Előzetes termékismeret nem szükséges, mindenre megtanítunk.

Ezekben a feladatokban számítunk a segítségedre:

• Vásárlók szakszerű kiszolgálása, tájékoztatása, tanácsadás, termékajánlás
• Termékek megrendelése, vásárlók értesítése, kiválasztott termékek összekészítése a vásárlóknak
• Érkező áru bepakolása, raktározása, árufeltöltés
• Közreműködés árazásban, leltárazásban

A feladatok ellátásához az alábbiakra van szükséged:
• Agilis, dinamikus munkavégzés
• Vevőközpontúság, jó kommunikáció és meggyőző készség
• Megbízhatóság, önállóság, pontosság, felelősségtudat

Az alábbi tapasztalatok előnyt jelentenek majd a munkádban:
• Kereskedelmi, eladói tapasztalat

Amiben számíthatsz ránk:
• Versenyképes, bejelentett bérezés (alapbér+jutalék)
• Forgalom utáni jutalék, egyéni teljesítmény utáni értékelés
• Stabil, megbízható háttér
• Barátságos munkakörnyezet
• Betanító oktatás, szakmai továbbképzések

Jelentkezés a hajduszoboszlo@diego.hu email címen!

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!