KECSKEMÉT-Értékesítő/Varrónő

Jelentkezési határidő: 2018.11.20.
Kecskeméti áruházunkba értékesítő-varrónőt keresünk

Szeretnél egy lendületes, fiatal csapat részese lenni, ahol jó hangulatban telik a munka?

Csatlakozz a DIEGO kecskeméti csapatához, ahol ÉRTÉKESÍTŐ-VARRÓNŐ pozícióra keresünk munkatársat!

Ha jól kommunikálsz, jó meggyőző képességgel rendelkezel, önálló, felelősségteljes, precíz vagy, és hosszútávra tervezel, akkor TE vagy a mi emberünk!

Feladatok:

  • vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása, tanácsadás
  • árubeszerzés segítése, érkező áru bepakolása, raktározása, árufeltöltés
  • közreműködés árazásban, leltárazásban

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • jó kapcsolatteremtő készség
  • jó meggyőző készség
  • megbízhatóság, önállóság, pontosság, felelősségtudat

Előny:

  • függönyvarrási tapasztalat
  • kereskedelmi tapasztalat

Önéletrajzokat a karrier@diego.hu e-mail címre várjuk.

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!