KISPEST-Értékesítő

Jelentkezési határidő: 2019.03.22.
Kispesti áruházunkba ÉRTÉKESÍTŐ munkatársakat keresünk

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, szőnyeg PVC-padló, függöny és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek piacán. Cégünk egyedi kollekciót, folyamatosan megújuló árukészletet és szakértelmet kínál vásárlóinak.

Áruházunk további dinamikus fejlesztéséhez olyan új Értékesítő kollégákat keresünk, akik elsősorban a pozitív személyes kompetenciáival, valamit a nálunk megszerzett tudással képesek a vevői igényeket kiemelkedően kiszolgálni.

Feladat:

egyedi kollekciós termékek értékesítése

vevői igényfelmérés, szakmai tájékoztatás nyújtás a termékekkel kapcsolatban

udvarias, professzionális kiszolgálás

Elvárás:

értékesítői tapasztalat

megbízhatóság

jó kommunikációs készség

nyitottság, barátságos megjelenés

Amit kínálunk:

folyamatos szakmai képzések (cégen belüli oktatások)

versenyképes bérezés

bejelentett munkaviszony

hosszú távú munkalehetőség

kiváló munkakörnyezet

Előnyt jelent:

felhasználó szintű számítógépes ismeretek

tapéta témakörének ismerete

lakberendezés iránti érdeklődés, affinitás

Fényképes önéletrajzokat a megpályázott pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várunk: kispest@diego.hu

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!