KISPEST-varrónő-lakástextil értékesítő

Jelentkezési határidő: 2020.06.15.

Kispesti áruházunk LAKÁSTEXTIL osztályára VARRÓNŐ-LAKÁSTEXTIL ÉRTÉKESÍTŐ munkatársakat keresünk JÚLIUSI kezdéssel!

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, szőnyeg PVC-padló, függöny és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek piacán. Cégünk egyedi kollekciót, folyamatosan megújuló árukészletet és szakértelmet kínál vásárlóinak. Áruházunk lakástextil osztályának további dinamikus fejlesztéséhez olyan új kollégákat keresünk, akik elsősorban a pozitív személyes kompetenciáival, valamit a nálunk megszerzett tudással képesek a vevői igényeket kiemelkedően kiszolgálni.

Feladat:

  • egyedi kollekciós termékek (függönyök, textíliák) varrása a megrendelések szerint

Elvárás:

  • varrónői végzettség vagy magabiztos varrási tapasztalat
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság
  • értékesítői tapasztalat
  • lakástextil témakörében való jártasság
  • jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzések (cégen belüli oktatások)
  • versenyképes bérezés
  • bejelentett munkaviszony
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kiváló munkakörnyezet

Előnyt jelent:

  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • eladói tapasztalat
  • lakberendezés iránti érdeklődés, affinitás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzod, valamint motivációs leveled a kispest@diego.hu e-mail címre.

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!