ÓBUDA- Pénztáros

Jelentkezési határidő: 2020.06.05.

Óbudai áruházunkba PÉNZTÁROS munkatársat keresünk
Szeretnél egy lendületes, fiatal csapat részese lenni, ahol jó hangulatban telik a munka?

Csatlakozz a DIEGO váci csapatához, ahol Pénztárosi pozícióra keresünk munkatársat!
Ha jól kommunikálsz, önálló, felelősségteljes, precíz vagy, és hosszútávra tervezel, akkor TE vagy a mi emberünk!

Feladatok:
vásárlói számlák,szállítólevelek,elkészítése (Axapta12 számlázó program),
pénzkezelés
árurendelés,közreműködés árazásban, leltárazásban

Elvárások:
középfokú végzettség
jó kapcsolatteremtő készség
jó logikai képesség
megbízhatóság, önállóság, pontosság, felelősségtudat
magabiztos számítógép kezelés ( word, excel ismeret)

 Előny:
kereskedelmi tapasztalat
termékismeret
angol nyelvtudás

 Amit adunk:
versenyképes jövedelem
folyamatos képzés és oktatás

 Jelentkezni a 06/302121526 telefonszámon, vagy fényképes önéletrajz megküldésével a obuda@diego.hu e-mailcímre lehet.

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!