SOROKSÁR - Értékesítő

Jelentkezési határidő: 2020.06.14.

Áruházunk a Diego dinamikusan fejlődő, nemzetközi franchise rendszerben működő kereskedelmi hálózatának tagja. Amely, rohamos terjeszkedésének köszönhetően, már több mint 100 bolttal rendelkezik hazánkban.

                            Soroksári csapatunkba, Értékesítő-Bolti eladó kollégákat keresünk!

Legfontosabb feladatok:
A Diego vásárlói élményként éljék meg az üzletben történő vásárlást, ügyintézést
Munkáddal, az üzletben dolgozó kollégákkal együttműködve segítsd az egyén/vásárló, minőségi és mennyiségi céljainak elérését.
Az üzlet rendezettségének, arculatának felügyelete, termékeink ízléses elhelyezése
Technikai eszközök (pl. szőnyegszegő gép) működésének elsajátítása, valamint használata.
Csapatszellem növelése, szolgálatkészség, segítségnyújtás
Folyamatos továbbképzések, oktatások a szakmai hitelességed növelése érdekében
Árukészlet folyamatos támogatása (beérkezett, kiadott, készletezett)
Értékesítési csapat tagjaként az össze termék ismerete, és lerakási technikájuk elsajátítása
Természetesen szintén feladata az új ügyfelek szerzése mellett, a meglévő ügyfélkörrel való kapcsolattartás.

Egy olyan kollégát keresünk, aki:
Örömmel nyitja ki reggel az Áruház kapuit és kezdi a munkát, kollégáival, szívesen és lelkesen dolgozik és mások is szívesen dolgoznak vele.
Rendet tart és magabiztosan ad el az üzletben, tudja mi hol van, ahol mindig minden rendelkezésére áll a vevők napi kiszolgálásához.
Érti és értelmezi a rábízott feladatok fontosságát, betartja az eladáshoz szükséges szabályokat és építő javaslatokat tesz a fejlesztés érdekében.
Akinek az Áruház sikere nem egy rábízott feladat, hanem az eladások során a vevői pozitív visszajelzések elismerését jelenti.
Aki nem engedi, hogy a rábízott feladat elvégzése során, ne a legjobbat hozza ki magából.
Akinek a szakmai továbbképzés nem egy vezetői utasítás, hanem saját kitűzött cél és tapasztalat a folyamatos fejlődés útján.
Aki Munkáját felelősségteljesen, becsületesen, megbízhatóan végzi

 Akit keresünk, rendelkezik:
 Minimum középfokú végzettséggel
Szeretnél és tudsz felelősséget vállalni a munkádért, a közös eredményekért
Meggyőzően kommunikálsz és szeretsz emberekkel foglalkozni
Nem ijedsz meg a kihívásoktól és nehézségektől, hanem egyből a megoldást keresed
Munkádat felelősségteljesen, becsületesen, megbízhatóan végzed
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Előny:
 Legalább alapszinten megérted az angolt és beszéled is
B kategóriás jogosítvány
Targoncakezelői vizsga

Bérezés:
              Az általunk biztosított állás betöltésekor megkereshető nettó jövedelem 120.000 Ft – 250.000 Ft

 A munkavégzés helye: 1239 Budapest Bevásárló utca 4. (A KIKA és IKEA mellett) M5-ös autópályához közel.

Jelentkezésed várjuk: a lent megadott e-mail címre, vagy 0630/4297143 - as telefonszámon, vagy leadhatod személyesen is üzletünkben, ahol várunk sok-sok szeretettel!

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!