SOROKSÁR - ELADÓ

Jelentkezési határidő: 2020.12.20.

A DIEGO soroksári csapatához ELADÓ pozícióra keresünk munkatársat!

Ha nem rettent meg a nehéz áru pakolása, jól kommunikálsz, jó meggyőzőképességgel rendelkezel, önálló, felelősségteljes, precíz vagy, és HOSSZÚTÁVRA tervezel, akkor TE vagy a mi emberünk!

Ezekben a feladatokban számítunk a segítségedre:

- árufeltöltés, nehéz áru mozgatása,

- árubeszerzés segítése,

- érkező áru bepakolása, raktározás,

- vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása, tanácsadás,

- közreműködés árazásban, leltárazásban

Elvárások:

- középfokú végzettség,

- jó kapcsolatteremtő készség,

- jó meggyőző készség,

- megbízhatóság, önállóság, pontosság, felelősségtudat,

- terhelhető vagy, hétvégi és hosszított munkarend sem akadály számodra

Előny:

- kereskedelmi tapasztalat, termékismeret

- targoncakezelői jogosítvány

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat a soroksar@diego.hu e-mail címre!

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!