BAJA - Értékesítő

Jelentkezési határidő: 2020.03.31.

Szeretnél egy lendületes, fiatal csapat részese lenni, ahol jó hangulatban telik a munka?

Csatlakozz a DIEGO bajai csapatához, ahol ÉRTÉKESÍTŐ pozícióra keresünk munkatársat!

Ha jól kommunikálsz, jó meggyőző képességgel rendelkezel, önálló, felelősségteljes, precíz vagy, és hosszútávra tervezel, akkor TE vagy a mi emberünk!

Ezekben a feladatokban számítunk a segítségedre:

Feladatok:

    • Vásárlók fogadása, vevői igények felmérése szakmai tájékoztatás, tanácsadás
    • Árubeszerzés segítése: érkező áru bepakolása, raktározás, árufeltöltés
    • Aktív közreműködés az árazásban, leltározásban
    • szőnyeg szegőgép működésének elsajátítása, használata

    Elvárások:

    • Középfokú végzettség
    • Értékesítői tapasztalat
    • Jó kommunikációs készség
    • Pontosság, felelősségtudat,megbízhatóság, önállóság
    • Csapatjátékos

    Előny:

    • B kategóriás jogosítvány

baja@diego.hu e-mail címen, „Értékesítő” tárggyal.

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!