Soroksár - Varrónő

Jelentkezési határidő: 2020.06.14.

Családias, soroksári csapatunkba, Varró(nő)-értékesítő kollégákat keresünk!
A Diego egy napról napra fejlődő, nemzetközi franchise rendszerben működő kereskedelmi hálózat.
Terjeszkedése folyamatos, mára több mint száz bolt található csak a mi kis hazánkban.
Amennyiben jól kommunikálsz, megbízható vagy, szereted a fejlődést, és tudsz, valamint szeretnél is önállóan dolgozni, köztünk a helyed, várjuk a jelentkezésed!

A feladatok, melyek elvégzésében a számíthatóságodra lenne szükségünk:

-szakmai konzultáció a megrendelővel.
 -a termék gyártásának előkészítése.
 -szabásminta készítése vagy a kész minta egyénre alakítása az aktuális divat, illetve a megrendelő elvárásainak megfelelően
 -kész termékek vasalása
 -kész termékek átalakítása
 -varrógép szakszerű üzemeltetése, kisebb hibák elhárítása
- Az érkező vásárlók udvarias fogadása, valamint kiszolgálása
- Szakszerű tanácsadás, melynek elsajátításában segítségedre leszünk
- Az árubeszerzés segítése, valamint az érkező áru fizikális mozgatása, raktározása, időszerű feltöltése.
- Árazásban való segédkezés.
- Leltározásnál való közreműködés.

Elvárásaink, a munkakör betöltéséhez:
- Megbízhatóság
- Kapcsolat teremtő, és kapcsolat építő tudás
- Becsületesség
- Felelősségérzet
- Csapatszellem
- Segítőkészség.

Előny, viszont nem feltétel, ami a munkakör betöltéséhez vezethet:
- Idegen nyelvismeret

Ha felkeltettük az érdeklődésed ne habozz, várjuk jelentkezésed!

Amit kínálunk:
- Továbbképzések, oktatások.
- Fejlődési, és előre lépési lehetőségek
- Családias légkör, szerethető, összeválogatott csapat.

A munkavégzés helye: 1239 Budapest Bevásárló utca 4. (KIKA és IKEA mellett).

Jelentkezésed várjuk: a soroksar@diego.hu e-mail címre, vagy 0630/4297143 -as telefonszámon, de leadhatod személyesen is a soroksári üzletünkben, ahol várunk sok-sok szeretettel!

Próbaidő és Tanuló időszak alatt havi fizetés nettó: 120000 Ft

Szaktudás megszerzése után értékesítői jutalékként további nettó kereset: 40000-120000 Ft

A kereseted rajtad múlik!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Szabó, Varró
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1239 Budapest Bevásárló utca 4. (KIKA és IKEA mellett).

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!