SZÉKESFEHÉRVÁR- ÉRTÉKESÍTŐ

Jelentkezési határidő: 2019.06.30.
Székesfehérvári üzletünkbe Értékesítő kollégát keresünk

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, szőnyeg, VINYL -padló, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. A DIEGO mára már több mint 50 millió Euro-s forgalmat lebonyolító nemzetközi franchise hálózat. Magyarországon, Romániában, Szlovákiában van jelen, az áruházakban, illetve a központban közel 1000 kolléga alkotja a DIEGO csapatát. A gyors fejlődés, bővülés miatt keresünk

eladó/értékesítő

kollégát székesfehérvári áruházunkba.

Téged keresünk, ha:Mentés

  • szereted az emberekkel történő kommunikációt
  • szívesen dolgozol értékesítőként
  • igényes, bizalomkeltő a megjelenésed
  • jó a kommunikációs és meggyőző készséged
  • megbízható és önálló vagy
  • jó fizikai állóképességed van

Feladataid lesznek:

  • vásárlók szakszerű kiszolgálása, tájékoztatása, tanácsadás
  • árufeltöltés, összekészítés, raktározás
  • kamionok lepakolása, segítség nyújtás a vásárlók áruinak kocsiba történő bepakolásában

Az alábbi tapasztalatok előnyt jelentenek majd a munkádban:

  • kereskedelmi, eladói tapasztalat
  • lakberendezés iránti érdeklődés, affinitás

Amiben számíthatsz ránk:

  • bejelentett munkaviszony, versenyképes bérek
  • utazási hozzájárulás
  • stabil, megbízható háttér, barátságos munkakörnyezet
  • szakmai továbbképzések, oktatás

 Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat a szekesfehervar@diego.hu e-mail címre.

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!