SZÉKESFEHÉRVÁR-varrónő-lakástextil értékesítő

Jelentkezési határidő: 2020.08.23.

 Székesfehérvári áruházunk LAKÁSTEXTIL osztályára ÉRTÉKESÍTŐ-FÜGGÖNYVARRÓ munkatársakat keresünk

Piacvezető cégünk egyedi kollekciót, folyamatosan megújuló árukészletet és szakértelmet kínál vásárlóinak. Áruházaink lakástextil osztályának további dinamikus fejlesztéséhez olyan új kollégákat keresünk, akik elsősorban a pozitív személyes kompetenciáival, valamit a nálunk megszerzett tudással képesek a vevői igényeket kiemelkedően kiszolgálni.

Feladata:

  • Egyedi kollekciós termékeink (függönyök, textíliák) magas színvonalú értékesítése és készre varrása (varrási tapasztalat előny, de nem feltétel)
  • Vevőink udvarias, professzionális kiszolgálása, értékesítés, szaktanácsadás

Elvárásaink

  • STÍLUSÉRZÉK és KREATIVITÁS
  • kitűnő kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • hosszú távú karrierlehetőség,
  • kiváló munkakörnyezet
  • kimondottan versenyképes bérezés, bejelentett jogviszony

Előnyök:

  • Varrási ismeretek és kereskedelmi tapasztalat előny, de nem feltétel.
  • értékesítési területen szerzett kompetencia

Munkavégzés helye:

DIEGO Székesfehérvár Áruház  http://www.diego.hu/aruhaz/szekesfehervar

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes önéletrajzokat a megpályázott pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várunk:            szekesfehervar@diego.hu

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!