SZENTENDRE-Eladó/Pénztáros

Jelentkezési határidő: 2019.05.31.
Szentendrei Áruházunkba Eladó/Pénztáros munkatársat keresünk

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, szőnyeg, PVC-padló, függöny, és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. A DIEGO mára már több mint 50 millió Euro-s forgalmat lebonyolító nemzetközi franchise hálózat. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában van jelen, az áruházakban illetve a központban közel 1000 kolléga alkotja a DIEGO csapatát.

Várjuk jelentkezésed a DIEGO szentendrei áruházába, ELADÓ/PÉNZTÁROS pozíció betöltésére.

Téged keresünk, ha:

szereted az emberekkel történő kommunikációt

szívesen dolgozol értékesítőként

igényes, bizalomkeltő a megjelenésed

jó a kommunikációs és meggyőző készséged

megbízható és önálló vagy

Microsoft Office eszközöket magas szinten ismered
Igényes, bizalmat keltő a megjelenésed
Precíz és önálló vagy
Jó kommunikációs készséggel rendelkezel
Terhelhető vagy, hétvégi és hosszított munkarend sem akadály számodra

Feladataid lesznek:

vásárlók szakszerű kiszolgálása, tájékoztatása, tanácsadás

termékek megrendelése, vásárlók értesítése

árufeltöltés, összekészítés, raktározás

közreműködés árazásban, leltározásban
Pénztár kezelés
Számlák készítése

Előny:

kereskedelmi, eladói tapasztalat

fizikai kondíció

számítógépes ismeret
Pénztárgép ismerete
Kereskedelmi tapasztalat
Axapta rendszer ismerete
Közeli lakhely

Az ideális jelölt készségeit és képességeit szeretnénk a legnagyobb mértékben kamatoztatni, ezért az alábbiakat kínáljuk:

Színvonalas munkakörnyezet
Fiatalos, sokszínű csapat
Maximális szakmai támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat a szentendre@diego.hu e-mail címre

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!