Áruháznyitó hálózati munkatárs

Jelentkezési határidő: 2020.03.12.
A DIEGO folyamatos romániai és szlovákiai terjeszkedéséhez új munkatársakat keres! Áruháznyitó csapatába olyan fiatalok jelentkezését várja, akik új kihívásokat keresnek, szeretnek utazni, és szívesen vennének részt új áruházak kialakításában.

Feladatok:
• Áruháznyitási munkálatokban való részvétel
(a feladatok sokszor nehéz fizikai munkát is igényelhetnek)
• Bolti arculat kialakítása, árazás
• Esetenként több napos külföldi munkavégzés (Románia, Szlovákia)

Elvárások:
• Középfokú iskolai végzettség
• Dabasi, vagy Dabas környéki lakhely
• Előnyt jelent a román, szlovák nyelvtudás

Amit kínálunk:
• Szakmai továbbképzés
• Hosszútávú, stabil munkalehetőség
• Cafetéria (Edenred vagy SZÉP kártya)
• 15%-os vásárlási kedvezmény a dabasi boltunkban a próbaidőt követően

A magyarországi munkavégzés helye a DIEGO dabasi központja
Fényképes önéletrajzokat a pozíció megnevezésével az alábbi címre várunk:
DIEGO Kft., 2372 Dabas, Beton u. 26.
e-mail: karrier@diego.hu

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!