Controller

Jelentkezési határidő: 2020.09.24.
Dabason lévő logisztikai központunkba Controller munkatársat keresünk

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, vinyl burkolatok, szőnyeg, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. A DIEGO mára már több mint 50 millió Euro-s forgalmat lebonyolító nemzetközi franchise hálózat. Magyarországon, Romániában, és Szlovákiában van jelen, az áruházakban illetve a központban közel 1000 kolléga alkotja a DIEGO csapatát.

Ha szeretnél tagja lenni egy lendületes, támogató szakmai csapatnak, várjuk jelentkezésed a DIEGO dabasi központjába
Controller
munkakör betöltésére!

Főbb feladatok lesznek:

  • rendszeres, valamint ad-hoc riportok készítése, elemzése a cégvezetés részére
  • terv/tény költségelemzések készítése, eltérések magyarázata
  • közreműködés havi és éves zárásokban
  • kereskedelmi kalkulációk készítése, árrés elemzések
  • kalkulációk, elemzések készítése a vezetőség döntéseinek támogatásához
  • tervezési folyamatban való részvétel
  • rendszeres kapcsolattartás a társosztályokkal
  • folyamatos együttműködés a gazdasági igazgatóval

Munkakör betöltésének feltételei:

  • pénzügyi, gazdasági szakirányú, felsőfokú végzettség
  • minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • magas szintű Excel tudás
  • analitikus gondolkodás
  • pontosság, önállóság, proaktivitás

 Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • kereskedelmi területen szerzett tapasztalat
  • angol nyelv ismerete
  • AXAPTA/TARGIT rendszerek ismerete

 Amit kínálunk:

  • hosszú távú, stabil munkahely
  • szakmai kihívások, fejlődés
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • azonnali kezdés lehetősége
  • határozatlan idejű munkaviszony

 Munkavégzés helye:

2372 Dabas; Beton u. 26.

Amennyiben magadra ismersz, küldd el hozzánk pályázatodat. Jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével a karrier@diego.hu e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével.

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!