KONTROLLER

Jelentkezési határidő: 2020.03.11.

Izgalmas, új kihívásokra vágysz, és szeretnél Dabason dolgozni? Fontos számodra, hogy elismerjék a munkádat?

Kontroller
pozíciónkra!

Milyen feladatok várnak rád?
• Rendszeres kontrolling jelentések, elemzések összeállítása
• Tervezésben, elemzésben való részvétel
• Társosztályok részére elemzések elkészítése
• Kontrolling vezető munkájának segítése
• Hatósági ellenőrzésekhez adatszolgáltatás biztosítása

Elvárásaink:
• Szakirányú végzettség
• Precizitás
• Logikus gondolkodásmód
• Önálló munkavégzés
• Excel magabiztos használata

Előnyt jelent számunkra, ha rendelkezel:
• 2-3 éves gazdasági területen szerzett tapasztalattal, és szeretted is a munkádat
• beszélsz legalább egy idegen nyelven
• Excel magas szintű használata sem okoz különösebb fejtörést

Amit mi tudunk nyújtani:
• színvonalas és motiváló munkakörnyezet
• fiatalos, sokszínű csapat
• oktatás, képzési lehetőségek
• bejárás céges busszal
• 15%-os vásárlási kedvezmény
• Cafetéria rendszer

Munkavégzés helye:
2372 Dabas; Beton u. 26.

A jelentkezésedet Fényképes Önéletrajz megküldésével a karrier@diego.hu e-mail címre várjuk.
Küldd el jelentkezésed még ma!

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!