KONTROLLINGOS

Jelentkezési határidő: 2018.07.31.
Dabasi Központunkba Kontrollingost keresünk

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, szőnyeg, PVC-padló, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. A DIEGO mára már több mint 50 millió Euro-s forgalmat lebonyolító nemzetközi franchise hálózat. Magyarországon, Romániában, Szlovákiában és Csehországban van jelen, az áruházakban, illetve a központban közel 1000 kolléga alkotja a DIEGO csapatát.

Várjuk jelentkezésed a DIEGO dabasi központjába

Kontrollingos

pozíció betöltésére.

Főbb feladatok lesznek:
- Rendszeres kontrolling jelentések, elemzések összeállítása
- Tervezésben, elemzésben való részvétel
- Aktív részvétel a havi és éves zárásokban
- Társosztályok részére elemzések elkészítése
- Kontrolling vezető munkájának segítése
- Havi, negyedéves adatszolgáltatások készítése
- Hatósági ellenőrzésekhez adatszolgáltatás biztosítása

Elvárások:
Szakirányú végzettség
- Precizitás
- Logikus gondolkodásmód
- Jó analitikai készség
- Önálló munkavégzés
- Excel magabiztos használata
- Ms Office programok ismerete

Előnyt jelent:
- 1-2 éves kereskedelmi, gazdasági területen szerzett tapasztalat
- Idegen nyelv ismerete
- Excel magas szintű használata

Amit kínálunk:
- Megbízható vállalati háttér
- Bejelentett munkaviszony, versenyképes bér
- Vásárlási kedvezmény
- Cafetéria
- Jó munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:
2372 Dabas; Beton u. 26.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajz és bérigény megküldésével a karrier@diego.hu e-mail címre várjuk.

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!