KONTROLLINGOS

Jelentkezési határidő: 2019.08.15.

A DIEGO egy dinamikusan fejlődő, folyamatosan megújuló nemzetközi franchise kereskedelmi hálózat, mely 3 országban képviselteti magát: Magyarországon, Romániában és Szlovákiában, közel 150 áruházzal.

 Várjuk jelentkezésed a DIEGO dabasi központjába
kontrollingos
pozíció betöltésére.

 Főbb feladatok lesznek:

  • Rendszeres kontrolling jelentések, elemzések összeállítása
  • Tervezésben, elemzésben való részvétel
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban
  • Társosztályok részére elemzések elkészítése
  • Kontrolling vezető munkájának segítése

 Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Precizitás
  • Logikus gondolkodásmód
  • Önálló munkavégzés
  • Excel magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves kereskedelmi, gazdasági területen szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete
  • Excel magas szintű használata

Amit kínálunk:

  • Megbízható vállalati háttér
  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes bér
  • Vásárlási kedvezmény
  • Cafetéria
  • Jó munkahelyi légkör, fiatal, dinamikus csapat

 Munkavégzés helye:

2372 Dabas; Beton u. 26.

A jelentkezéseket Fényképes Önéletrajz és Bérigény megküldésével a karrier@diego.hu e-mail címre várjuk.

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!