MARKETING KOORDINÁTOR

Jelentkezési határidő: 2018.01.14.
Dabasi központunkba Marketing Koordinátor munkatársat keresünk.

Fő feladatköre a napi marketing feladatok és a vezető valamint a marketing munkatársak napi munkájának előkészítése és segítése. Munkájával támogatja a marketing-, stratégia és kommunikáció megfelelő, hatékony működését és a partnerek igényeinek magas szintű kielégítésével a hálózat működését.

  • beérkező hívások, e-mailek kezelése, időszaki riportok elkészítése, partnerek kéréseinek fogadása és adminisztrációja
  • boltnyitási projektek vezetése
  • statisztikák, riportok készítése, nyilvántartások kezelése
  • akciók, promóciók lebonyolítása
  • rendezvények szervezése, előkészítése
  • online és offline marketingkampányokban való közreműködés
  • folyamatos kapcsolattartás a cég többi részlegével és főként az áruházakkal
  • tájékoztató anyagok, ajánlatok elkészítése, kiküldése, lekövetése
  • rendezvények szervezésének támogatása, marketingtevékenység előkészítése.

Szakmai feladatok:

  •  Hálózati nyomdai anyag igények koordinálása
  • Klubkártya adatok begyűjtése a hálózatból és betöltés
  • Áruházak helyi hirdetési anyagainak koordinálása
  • Weboldalon lévő áruházi tartalmak koordinálása

Elvárások:

1-3 év releváns, marketing vagy adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
Középfokú végzettség
MS Office, Excel magabiztos ismerete
Önálló munkavégzés
Nyomdai és webes ismeretek
Ügyfelekkel, partnerekkel való kapcsolattartás
Önálló és precíz munkavégzés

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés
Előrelépési lehetőség
Innovatív, fiatalos csapat

Szükséges tapasztalat:
1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:
Angol alapszint

Munkavégzés helye:
Dabas

Fényképes önéletrajzokat az alábbi címre várunk: karrier@diego.hu

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!