ONLINE MARKETING MANAGER

Jelentkezési határidő: 2018.08.31.
Dabasi központunkba Online Marketing Manager munkatársat keresünk.

FŐBB FELADATOK:

  • online marketing tervek kivitelezése,
  • ügynökségekkel való kapcsolattartás és koordináció
  • auditok, statisztikák és riportok készítése,
  • prezentációk előkészítése
  • webes és közösségi médiafelületek kezelése, nyomon követése, frissítése, hírlevél szerkesztés
  • Online reklámkampányok megtervezése, kivitelezése
  • A kreatív, marketing és értékesítési részlegekkel való kapcsolattartás
  • online fejlesztések és koncepciók kidolgozása, döntés előkészítés

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű proaktivitás és online marketing affinitás
  • Innovatív, önálló munkavégzés, nagy munkabírás
  • Franchise partnerekkel való kapcsolattartás és online marketing tanácsadás
  • Felhasználói szintű ismeret marketing szoftverekben (Google Analytics, CMS, hírlevél szoftver, Google Adwords, Facebook Ads)
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Marketing tervezés és online stratégiai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

ELŐNY:

  • Lakberendezési affinitás, érdeklődés
  • Webshopban szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • dabasi bejárási támogatás
  • céges telefon és laptop
  • étkezési utalvány
  • versenyképes jövedelem, ösztönző programok
  • fiatalos csapat, hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos képzési lehetőség (haladó marketing továbbképzések, konferenciák)

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

legalább 2-3 év online marketing területen

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Dabas

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!