RAKTÁROS

Jelentkezési határidő: 2020.11.12.
Dabasi központunkba Raktáros kollégát keresünk.

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, vinyl burkolatok, szőnyeg, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. A DIEGO mára már több mint 50 millió Euro-s forgalmat lebonyolító nemzetközi franchise hálózat. Magyarországon, Romániában, és Szlovákiában van jelen, az áruházakban illetve a központban közel 1000 kolléga alkotja a DIEGO csapatát.

Ha szeretnél tagja lenni egy lendületes csapatnak, várjuk jelentkezésed a DIEGO dabasi központjába

RAKTÁROS

munkakör betöltésére!

Feladatok lesznek:

  • áruházi rendelések pontos és hatékony összekészítése
  • kamionok kézi ki/berakodása
  • termékek tárhelyre történő kézi pakolása
  • emelőgépek rendeltetésszerű használata, épségének megóvása, használatának megfelelő dokumentálása
  • csomagolás
  • MEO gép kezelés
  • raktári rend fenntartása
  • leltározásban való részvétel

Munkakör betöltésének feltételei:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • targoncavezetői jogosítvány (OKJ, vezetőüléses, vezetőállásos)
  • targonca vezetésben szerzett gyakorlat
  • precíz, önálló munkavégzés
  • fizikai terhelhetőség, nehéz fizikai munka vállalása

Állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Dabas vagy környékbeli lakóhely

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér, cafeteria
  • stabil, megbízható háttér, barátságos munkakörnyezet
  • 15%-os DIEGO vásárlási kedvezmény
  • próbaidő után munkaruha és kávé kulcs
  • azonnali kezdés lehetősége

Amennyiben magadra ismersz, küldd el hozzánk pályázatodat. Jelentkezéseket fényképes önéletrajz megküldésével a karrier@diego.hu e-mail címre várjuk a pozíció megjelölésével.

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!