RAKTÁROS

Jelentkezési határidő: 2020.07.03.
  • Diego Kft. dabasi központjába munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökre:

    Raktáros

    Feladat:

    • Bolti rendelések pontos és hatékony összekészítése
    • Kamionok ki/berakodása
    • Emelőgépek rendeltetésszerű használata, épségének megóvása, használatának megfelelő dokumentálása
    • Csomagolás
    • MEO gép kezelés
    • Raktári rend fenntartása
    • Leltározás

    Elvárás:

    • minimum 8 általános iskolai végzettség
    • Precíz, önálló munkavégzés
    • Fizikai terhelhetőség
    • Dabasi vagy környéki lakóhely

    Előnyt jelent:

    • raktári tapasztalat
    • targoncavezetői jogosítvány (OKJ, vezetőüléses, vezetőállásos)
    • targonca vezetésben szerzett gyakorlat

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes alapbér
    • Fizetett túlóra
    • Cafetéria próbaidőtől függetlenül
    • 15%-os DIEGO vásárlási kedvezmény
    • Próbaidő után munkaruha és kávé kulcs

    Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát a karrier@diego.hu email címre. várjuk.

Megvendégeljük egy csésze kávéra, és kollégáink segítenek a megfelelő termékek kiválasztásában.

Igényeljen DIEGO Klubkártyát és vásároljon kedvezőbb áron!