ROMÁNIAI KÉPVISELŐ

Jelentkezési határidő: 2019.06.16.
A Diego Kft. a Romániai fejlődéséhez felelősségteljes, dinamikus, sok utazásra nyitott munkatársat keres romániai képviselő munkakörbe

Építse szakmai karrierjét egy dinamikusan fejlődő, sikeres vállalkozás elkötelezett tagjaként.

A Diego Kft. a Romániai fejlődéséhez felelősségteljes, dinamikus, sok utazásra nyitott munkatársat keres:

Romániai képviselő munkakörbe

Feladatok:

  • Franchise partner keresés
  • Új boltok megnyitásához ingatlan felderítés
  • Meglévő franchise partnerekkel való együttműködés
  • Szakmai oktatások szervezése és megtartása
  • Üzleti környezet és konkurencia tevékenység monitorozása
  • A folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás közvetítése a magyarországi központ felé

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló, román és magyar nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Tanulásra nyitott

Előny:

  • Franchise hálózat építésében vagy működtetésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Kínálatunk:

  • versenyképes juttatások,
  • céges gépkocsi
  • folyamatos képzések,
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Kolozsvár, gyakori magyarországi és romániai utazásokkal.

A jelentkezéseket a halozatro@diego.hu címre várjuk.

Megvendégeljük egy csésze kávéra és kollegáink segítenek a megoldásban áruházainkban.

Legyen klubtag és vásároljon kedvezőbb áron!